KRS 0000056797

EFRR

 • Rozlicz z nami swój podatek

  Zastanawiasz się jak możesz wesprzeć działalność hospicjum? NIC PROSTSZEGO !! Dalej...
 • POLA NADZIEI 2018

  Informujemy uprzejmie, że zwieńczeniem tegorocznej akcji "POLA NADZIEI" będzie marsz ulicami naszego miasta Sosnowca 25 maja. Przypominamy o konkursach ogłoszonych dla przedszkoli, Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych - regulaminy w załącznikach. Dalej...
 • Otwarcie Zagłębiowskiego Centrum Wsparcia

  Wciąż mamy przed oczami wzruszającą chwilę przecięcia wstęgi podczas otwarcia naszego Hospicyjnego Centrum Wsparcia 8 grudnia przy ul. H. Dobrzańskiego 131 w Sosnowcu, a to już miesiąc, jak życie w naszym Hospicjum tętni całym sercem. Dalej...
 • Wyposaż z nami Hospicyjne Centrum Wsparcia

  Wyposaż z nami Hospicyjne Centrum Wsparcia Dalej...
 • Nasze potrzeby

  I ty możesz nam pomóc wyposażyć budowane obecnie Hospicyjne Centrum Wsparcia gdzie mieścić się będą m. in. oddział stacjonarny i pobyt dzienny. Dalej...
 • zbiórka nakrętek na schodołaz

  Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do ZBIÓRKI PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK, za które będziemy chcieli zakupić schodołaz- urządzenie, które zostanie zainstalowane w części adoptowanej hospicyjnego centrum wsparcia. Nakrętki można dostarczać (np. w plastikowych torbach) codziennie do Hospicjum przy ul. Hubala Dobrzańskiego 131 w Sosnowcu w godz. od 8:00 - 16:00. Dalej...
 • Opieka

  Medyczna, Psychologiczna, Duszpasterska, Magazyn Sprzętu Dalej...
 • Grupa wsparcia

  Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w grupie wsparcia dla Bliskich osób chorujących onkologicznie. Spotkania odbywają się w pierwsze wtorki miesiąca od godziny 17.00 – 18.30. Grupa ma charakter otwarty, co oznacza, że można do niej dołączyć w każdym momencie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym. Dalej...
 • Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

  Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Ap. w ramach projektu pn."Rozwój usług społecznych i zdrowotnych w Zagłębiowskim Centrum Wsparcia Opiekuńczo-Rehabilitacyjno-Psychologicznego" prowadzi wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego. Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Wiadomości

Gru 22 2017

Dnia 20 grudnia 2017 roku w Dziennym Ośrodku Opieki odbyło się Spotkanie Opłatkowe
z uczestnikami zajęć, ich bliskimi, Panią Prezes Małgorzatą Czaplą, Panią Wiceprezes Beatą Bandurą oraz wolontariuszami i pracownikami Hospicjum im. św. Tomasza Ap.

Dziękujemy wszystkim zgromadzonym gościom za stworzenie ciepłej, rodzinnej atmosfery, życzenia Zdrowych i Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie skrzypiec jednego z podopiecznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby starsze, mieszkające w Sosnowcu, Będzinie lub
w Dąbrowie Górniczej, które są samotne, niesamodzielne, wymagają rehabilitacji, nie mają wystarczającej opieki podczas nieobecności pracujących opiekunów do skorzystania
z szerokiej formy wsparcia w Dziennym Ośrodku Opieki. W tracie pobytu zapewniamy niezbędną opiekę, trzy posiłki, udział w zajęciach terapeutyczno-psychologicznych, kulturalno-rekreacyjnych oraz rehabilitacji.

Zainteresowane osoby prosimy o pobranie ze strony internetowej formularza rekrutacyjnego oraz zaświadczenia lekarskiego z zakładki Dzienny Ośrodek Opieki i dostarczenie wypełnionych dokumentów do Zagłębiowskiego Centrum Wsparcia Opiekuńczo-Rehabilitacyjno-Psychologicznego prowadzonego przez Hospicjum Sosnowieckie
im. św. Tomasza Ap., ul. H. Dobrzańskiego 131, pok. B20.

Tel. do Dziennego Ośrodka Opieki: 667 885 000

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu aby świąteczny czas przepełniony był radością i rodzinną atmosferą, niech przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków i pomyślność na cały rok!

20171220 12132120171220 12174020171220 12270520171220 122846

STARSZE WIADOMOŚCI

 • Pola Nadziei 2018 +

    Informujemy uprzejmie, że zwieńczeniem tegorocznych akcji Pola Nadziei będzie Marsz ulicami naszego miasta Sosnowca 25 maja. Wyruszamy o godz. Dalej...
 • Wybór oferenta - zapytanie 01/03/2018/EFS +

  Wybór oferenta w ramach zapytania 01/03/2018/EFS   W dniu 06.04.2018 , po sprawdzeniu wszystkich ofert, komisja dokonała wyboru oferenta w ramach Dalej...
 • kwesta 31.03.18 +

  W dniu 31 marca w Wielką Sobotę, z inicjatywy Pani Agnieszki Furtacz, odbyła się kwesta w Parafii Św. Floriana na Dalej...
 • życzenia Wielkanocne 2018 +

  Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego i wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodzinnym oraz wesołego Dalej...
 • Wyniki zapytania 01/03/2018/EFS +

  Otwarcie ofert w ramach zapytania nr 01/03/2018/EFS   W dniu 29.03.2018r. powołana komisja dokonała otwarcia ofert , które wpłynęły w odpowiedzi Dalej...
 • Mieszkanie Wspierane +

    MIESZKANIE WSPIERANE       Hospicjum Sosnowieckie im. Św. Tomasza Ap. prowadzące Zagłębiowskie Centrum Wsparcia Opiekuńczo-Rehabilitacyjno-Psychologicznego w Sosnowcu przy Dalej...
 • 6 Bieg dla Hospicjum +

  Już po raz szósty zapraszamy wszystkich miłośników biegania i aktywnego spędzania wolnego czasu, na wyjątkowe wydarzenie, łączące ducha sportowej rywalizacji Dalej...
 • Zapytanie ofertowe - transport 3 +

  Ogłoszenie Zapytania Ofertowego nr 01/03/EFS/2018 Szanowni Państwo Zapraszamy do skałdania ofert na transport osób starszych do Zagłębiowskiego Hospicyjnego Centrum Wsparcia Dalej...
 • Wyniki zapytania 01/02/2018/EFS +

  W okresie od 05.03 do 15.03.2018 odbywało się dokładne sprawdzanie i analizowanie złożonych ofert.W ofertach firm Anmar Sp. z o.o. Dalej...
 • Otwarcie ofert w ramach zapytania nr 01/02/2018/EFS +

  Otwarcie ofert w ramach  zapytania nr 01/02/2018/EFS   W dniu 02.03.2018r. odbyło się otwarcie ofert nadesłanych w ramach zapytania ofertowego Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15